Тестируем новый бот УЗ и сравниваем с конкурентами. Где проще и дешевле покупать билеты?

Укрзализныця запустила чат-бот для покупки билетов. Мы его проверили. Все весело (есть «пасхалки»), но пока что грустно. Минимум до весны (укр.)

12 серпня Укрзалізниця запустила чатботи для двох месенджерів з функцією купівлі та повернення квитків. УЗ реалізувала проєкт спільно з Visa та Middleware Inc. на базі технології Corezoid від колишнього розробника Приват24 Олександра Вітязя

УЗ прийшла не на порожнє місце. З 2016 року на українському ринку працює RailwayBot, а ще українці, які уникають офіційного сайту Укрзалізниці та залізничних кас, часто користуються мобільним додатком ПриватБанку.

Чим зручніше користуватись офіційним ботом Укрзалізниці? Спойлер – квитки в чатботі УЗ дешевші. Але в більшості випадків вам це не допоможе. Принаймні до весни.

Де працює 

Укрзалізниця запустила чатбот для месенджерів Viber та Telegram. 

RailwayBot можна користуватися у Telegram, Viber, Facebook Messenger. Також існують окремі мобільні додатки для Android та IOS.

Обидва боти підтримують три мови спілкування: українську, англійську та російську. Такі ж мовні можливості мають користувачі Privat24.

 

Пошук квитків

Для авторизації чатбот УЗ запитує дозвіл до мобільного номеру та пропонує обрати мову спілкування. Бот УЗ наразі пропонує кілька функцій: купівля квитків, розклад Інтерсіті+, онлайн табло пасажирських потягів на київському вокзалі, можливість додати банківські картки та повернути квитки. А також відповіді на найпопулярніші запитання та форму зворотного зв’язку.

З усіх варіантів можна повертатись до початкового меню через кнопку «Вихід».

RailwayBot дає на вибір можливість шукати та купити квитки, переглянути раніше придбані чи повернути їх, моніторити потрібні вам дати та напрямки (безкоштовно лише два моніторинги на місяць, кожен наступний коштує 19 грн), дізнатись інформацію про потрібний потяг. 

У Privat24 потрібно задати початкову та кінцеву станцію, вказати дату та запустити пошук. 

Недолік бота від УЗ – наразі в його базі є лише станції, куди їздять потяги Інтерсіті+ й лише вони. Квитків на нічні потяги до тих самих Львова чи Харкова бот не пропонує. Інших населених пунктів, окрім зупинок на шляху потягів Інтерсіті, у базі також немає.

На пресконференції в УЗ пояснили: це поки бета-версія чатбота, додати міста-мільйонники до бази УЗ розраховує до квітня 2021 року, решта потягів та станцій мали б з’явитись у боті до кінця року, повідомив в.о. члена правління, керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.

На цьому в принципі можна було б закінчити порівняння – ця умова суттєво обмежує користування продуктом кінцевому споживачу.

Але до весни бот працює у тестовому режимі, пояснили в УЗ. Зі знайденими помилками в його роботі можна звертатись на форми зворотного зв’язку в самому чаті – їх оброблятимуть через єдиний контакт-центр Укрзалізниці. Ми знайшли кілька й направили їх в УЗ.

Перевірити місця 

Бот Укрзалізниці дає можливість обрати дату на тиждень вперед або прописати її вручну у форматі рік-місяць-день винятково через дефіси.

RailwayBot дозволяє прописати потрібний вам день у форматі день.місяць (наприклад, 01.04), Privat24 – просто обрати в календарі. 

Обираємо два міста та дату відправлення. Бот УЗ пропонує лише один потяг на цю дату, наприклад, з Києва до Тернополя (Інтерсіті+), решта сервісів – чотири, як і на сайті залізниці.

Для того, щоб побачити детальнішу інформацію про номер потяга, кількість місць у різних типах вагонів, час в дорозі та ціни на квитки потрібно натиснути на запропонований варіант. У решті сервісів ця інформація відображається одразу.

RailwayBot уточнює ще кількість нижніх, верхніх та бокових місць у плацкартах та купе і дає можливість переглянути маршрут потяга.

Кожен із сервісів показує схему вагону та дає можливість придбати конкретне місце.

Ціни на квитки

Щоб мати змогу порівнювати, vb обрали у всіх варіантах потяг Інтерсіті № 715К з Києва до Тернополя на 27 березня, що відправляється о 6:50. Квиток у другому класі на сайті УЗ коштує 322,15 грн, першому – 467,34 грн. 

Осб ще один баг. При виборі вагонів бот пропонує два типи: І та ІІ клас. При виборі «першого» – ціна місця 464,34 грн. Повертаємось назад – обираємо «другий» клас: ціна така сама. Якщо здогадатися натиснути кілька разів «наступний вагон», можна знайти квиток за справжньою ціною «другого» класу – 319,22 грн. Але не знаючи цін, користувач може помилково купити «перший» клас, думаючи, що це вибрав «другий».

В обох випадках, це на 3 грн дешевше, ніж при купівлі на сайті УЗ. Додаткових комісій не буде при застосуванні карток систем Visa, MasterCart, Простір, емітованих в Україні, повідомили в УЗ. Для закордонних карток є стандартні обмеження у лімітах транзакцій. 

Скільки коштують квитки в конкурентів?

RailwayBot: 1 клас – 492,84 грн, 2 клас – 338,65 грн

Privat24: 1 клас – 479,34 грн, 2 клас – 334,15 грн

Оплата та придбання

Для оплати квитка чатбот УЗ дає 15 хвилин. Спершу треба ввести ім’я та прізвище, бот пропонує забронювати м’ясний чи вегетаріанський ланч, воду. 

Далі потрібно додати банківську картку – бот переносить у віконце сервісу Portmone. Код від банку, блокування 1 грн на рахунку, повідомлення російською, що картку додано. 

Платіжну картку прив’язують в електронному гаманці. Також можливе використання Google Pay, Apple Pay та Viber Chatbot Payments. 

Якщо картка додана в систему бота – при натисканні «Беру!» гроші списує миттєво, без додаткових повідомлень від банку чи перепитувань-підтверджень. Одразу приходить PDF-файл з квитком. 

Поки немає вибору пільг, тож за квиток потрібно платити повну вартість.

У всіх конкурентів можна обрати загальний, дитячий та студентський квиток. У пресслужбі УЗ повідомили, що надалі до системи планують додати систему пільг та можливість моніторингу квитків, однак без конкретного дедлайну. Тестовий період планують закінчити навесні 2021 року. 

Також з часом бот «навчиться» повідомляти номер колії, звідки відправлятиметься ваш потяг, та попереджати, якщо він запізнюється, пообіцяли в УЗ.

Повернення

Повернення квитка й отримання підтвердження про це відбувається так само швидко. Придбані квитки бот підтягує автоматично та попереджає, що сума буде меншою (на 50 грн). Достатньо натиснути «Погоджуюсь»  – гроші мають повернутись на картку впродовж трьох банківських днів. У нашому випадку минуло менше години. 

Принципи оплати та повернення квитків в усіх інших сервісах подібні. 

Враження та висновки

Чатбот від УЗ – загалом зручний інструмент, але за кількох умов: ви не студент чи дитина (або батьки дитини), ненавидите вводити коди, згадувати логіни-паролі чи просто сайт Укрзалізниці, готові їздити виключно на потягах Інтерсіті+ і лише в міста, куди ці потяги їздять. 

Плюс хочете придбати квитки навіть дешевше, ніж на офіційному сайті перевізника.

Ще чатбот допоможе підняти настрій кумедними фразами, стікерами та навіть «пасхалками» (повідомлення, послання від розробників, заховане всередині програми, контенту, – Ред.) Наприклад, можна спробувати взяти квиток на потяг до Гоґвортсу.

В усіх інших випадках, принаймні до весни 2021 року, чатбот від Укрзалізниці в месенджерах Telegram та Viber вам допомогти не зможе.

Уляна Букатюк

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Еще по теме

Добавить комментарий